Archive for the tag 'patepis.com'

окт. 19 2017

Patepis.com в Читалище.то

С голямо удоволствие вие съобщавам, че ме поканиха от Читалище.то да изнеса сказка за любимия ми (ни? 😉 сайт Пътуване до… (Patepis.com). Аз, разбира се, приех – таке че който иска и има възможност е добре дошъл в петък, 20.10.2017 в залата на Читалището на ул.Лом (на гърба на Булбанк в София) от 19:00 часа. […]

юни 10 2013

Patepis.com в Капитал

В последния брой на Капитал Light е излязла, смея да твърдя, много симпатична дописка и за нашия сайт 🙂

Докъде го докарахме, мили деца, да пишат за нас по лайф-стайл приложенията към сериозните вестници 😉

Бегом всички по реповете, а който няма пари да чете линка 🙂

Както каза Комитата тази сутрин: „Олигархията показва себе си на стр. 3, където се вижда кой буни истанбулските нетрудещи се. Така, така, само така!“ 🙂

май 16 2011

Понеделник – ден за фукня ;)

Как да не се изфука човек, като днес за пръв път средно-дневната посещаемост на сайта достигна 1000 уникални посещения на ден? 🙂

patepis - 1000 посещения на ден (средно-дневно)

patepis - 1000 уникални посещения на ден (средно-дневно)

Та,… фукам се де 🙂

ян. 08 2011

Нови функционалности в сайта Пътуване до… (Patepis.com)

Събота и неделя обикновено не качвам нов пътепис, но днес ще се възползвам от възможността

да ви кажа за някои нови функционалности в сайта, които работят вече от известно време,

но не съм ги споменавал специално до сега. Ето ги:

1.       Вече можете да вземете желаните от вас разкази със себе си под формата на pdf-файл.

Сайтът ще генерира пдф-чето и ще го изпрати на мейла ви, като го напишете вътре в полето и натиснете Send. Ще се появи диалогов прозорец, че се генерира и изпраща и не след дълго ще получите пдф-файла си. Мейлите, които пишете, не се съхраняват никъде и досега нямам представа колко хора се възползват от тази възможност.

Получаване на разказите като PDF

Получените PDF-разкази можете после да качите на каквото и да е четящо устройтсво и да имате достъп до него без да се налага да влизате в инетернет, което както знаем, е доста скъпо удоволствие в чужбина 🙂

2.       От изветстно време можете да „споделяте“ и „харесвате“ чрез Фейсбук юзера ви. Нека и вашите ФБ-приятели прочетат харесаното от вас. Естествено – и в Туитър. Бутоните за споделяне и харесване са в долната част на разказите, като много се радвам, когато видя, че 50 човека са харесали даден разказ 🙂

Фейсбук, Туитър и „подобни“разкази

3.        Вече можете да четете и „подобни разкази“. Отново след края на разказа сайтът ви предлага няколко разказа с подобна тема или място, които да прочетете. Всички те са под рубриката: А тези прочетохте ли: след което идва списъкът с предложения. Ако някой може да ми каже как тези предложения да влязат и в RSS-абонамента, цена няма да има:)

Приятно четене и ползване 🙂