Archive for the tag 'Соломон Паси'

май 23 2009

„Пътуване до…“ (patepis.com) – сайт без простотии! – част втора

Соломон се извини

Простено да ти е, Соломоне!

Въпреки, че не беше казал нищо лошо за нашия сайт, което ние изтълкувахме тогава като подкрепа, се надявам, че вчерашното ти извинение никой няма да приеме като отказ от подкрепа за нашия сайт;-) (последното изречение беше закачка:-)

А сега съвсем сериозно:

Боже, пази изборите и демокрацията! Без тях сме го закъсали!

мар. 27 2009

„Пътуване до…“ (patepis.com) – сайт без простотии!

Сайтът patepis.com — одобрен от Соломон Паси!

По специална препоръка на Соломон Паси — бивш външен министър, а днес кандидат-генерален секретар на НАТО:

МОЖЕ и ТРЯБВА да четете нашия сайт!

Защото, както ще видите от интервю на господин Паси в предаването на Иван Бедров по RE:TV, цитираните в същото това предаване мнения от български блогове са „простотии“

Текста на интервюто и самото излъчване можете да видите и прoчетете в другия ни блог — Малко мисъл, малко идеи: Спрете простотиите!

Внимание, внимание! Съобщава се на населението, че сайтът patepis.com е свободен от простотии!

Радвам се да съобщя на цялото читателско войнство, че сайтът „Пътуване до…“ (http://patepis.com) досега не е бил цитиран в предаването на Иван Бедров, от което следва, че в нашия сайт НЯМА ПРОСТОТИИ!

Ура! Вече имаме връзки в НАТО!

Господин Паси, очакваме да напишете пътепис от страните, които ще посещавате. Разказът Ви ще бъде поместен на сайта без простотии — http://patepis.com!

Уважаеми читатели! Четете сайта „Пътуване до…“ (patepis.com)! В него няма простотии и ще четете пътеписите на генералния секратер на НАТО, господин Соломон Паси!!!