Archive for the tag 'Малайзия'

юни 27 2020

Една обиколка на земното кълбо за 53 дни (2)

Продължаваме с избрани части от околосветсткото пътешествие на Диана, описано „Една обиколка на земното кълбо за 53 дни“ – Как да си купите цялата книга е обяснено в края на всяка част, а ние след Полша, Китай, Тайланд и Камбоджа продължаваме към Малайзия, Индонезия, Аватралия и Хаваите. Под секрет – в Австралия ще гледаме мача на Григор Димитров с Рафаел Надал 😉 Приятно четене:

апр. 26 2019

Борнео – приказката на душата

Днес, мили читатели, ще ходим там, където май никога не сме ходили – Диана ще ни води на остров Борнео 🙂 За тези, които не знаят, държавата е Малайзия, а морето – Сулавеси :) Приятно четене:

юли 23 2009

Куала Лумпур и обратно в Банкок (4 част на South East Asia или до там и обратно)

Днес продължаваме с пътеписа на C200 за Югоизточна Азия. Бяхме с него в Хонконг, и Банкок, Тайланд да чака рецепционистката да го събуди , за последно минахме с него през Сингапур и Куала Лумпур. Днес ще продължим с обикалянето из Куала Лумпур и ще се върнем отново в Банкок, но не за да гледаме дворци, а – други работи;-). Приятно четене: South East […]