Българските блогъри по Дойче веле вече имат страничка

Вече съм ви споменавал, че радио Дойче веле от известно време има специална рубрика, посветена на българските блогъри. Софийската кореспондентка на радиото Антоанета Ненкова разговаря с блогърите на теми, разглеждани в съответния блог. Някои хора също ръсихме мъдри мисли там;-), като всеки участник препоръчва други познати блогъри, така че, мислете му! вашият ред иде!:-) .

Г-жа Ненкова е великолепен събеседник и великолепен професионалист: не знам как го прави, но от интензивен половинчасов разговор успява да получи три-минутен материал, за който твърдя, че няма загуба на информация — говорихме си точно за това, за което става дума в интервюто)

Рубриката се излъчва в понеделник в поне до момента различен час след новините — досега имаше предавания в 7 сутрин, моето участие беше в 9 сутринта, като в рамките на деня има и повторения.

Рубриката за българските блогове вече е качена и в сайта на радиото — та, можете и там да ни следите.

Гответе се! Всеки от вас може да се появи там:)

Ето и моето участие: Къде пътува българинът днес?

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *