ное. 20 2014

Дъщеря

Хора, роди ми се дъщеря днес 🙂

В следващите дни може да няма никакви нови пътеписи, щото… таковата… редакцията ще е пияна 😉 или ще ходи насам-натам по магазини 😉

Да сте живи и здрави всички! 🙂

12 коментара to “Дъщеря”

1. Калин Михайлов каза:

Е, ха да ти е честита! И да е жива и здрава, да успее да обиколи и види ако не всичко от пътеписите, то поне по – голямата част от описаното!

Наздраве!

2. Росица каза:

Честито, честито!
    Да сте живи и здрави и да се радвате един друг мнооооого!

3. s каза:

Честито!
    Да е жива , здрава и щастлива! Нека има възможността да види всичко ,
    което пожелае!

Благодаря много 🙂

5. Vesselina каза:

Честита радост! Нека дъщеричката ви има криле, за да следва мечтите си и корени, за да се завръща!

6. Светла каза:

Да ти е честита щерката! Много да я слушаш!

7. rumiana каза:

Ехаа, честито, да е жива и здрава! Баща ми казваше: когото Бог обича – дъщери му праща! 🙂 🙂 🙂

8. iaia каза:

Ехаа, браво, честита щерчица, Стойчо!
    Да ви е здрава, много-много да не плаче нощем /през следващите месеци/, бързо-бързо да расте умно хубаво дете, да е палава, игрива, усмихната и приказлива, всички много да ви радва, /да ви кани някой ден и на сватба/, да е по-по-най-дете… изобщо, точно такова дa e, каквото на вас ви се ще! 😉
    Специални поздрави и на мама и кака 🙂

Хехееее 🙂 Много благодаря 🙂 Аз, дето не ми е сефте, пак още не съм много на себе си 😉

10. Дончо каза:

Честито! Да е жива и здрава,щастлива и с късмет.

11. turin каза:

Честито! Жива и здрава да е, да расте и много да пътува! 🙂

Благодаря 🙂 Надявам се, да приемете със снисхождение предстоящата нередовност в появата на нови разкази – не знам кога спя и кога съм буден 😉