Извинявайте!: Пътуване до Петра в Йордания

Пътуване до…..: Пътуване до Петра в Йордания-разказ на една варненска гражданка:-)
Извинявайте!

Уважаеми читатели на “Пътуване до…”, вчера публикувах един анонимен разказ (в смисъл – с неизвествен автор, а не – че го крием автора). Разказът е забавен според мен, но езикът му се оказа малко…неприемлив за част от читателите на сайта и предизвика доста реплики.
Даже някои от читателите познаха някои от героите.
Затова искам да се извиня на всички, които неволно съм засегнал с тази публикация!
Понеже разказът все пак е забавен, реших да направя малко цензуриране: сменени са имената на участничките, а така сащо съм изтрил думите, които трябва да бъдат изписани със звездички.
Така сащо ще изтрия и коментара на Алис, който споменава името на една от участничките и го копирам тук, но със сменено име.

Още веднъж се извинявам, ако съм засегнал нечии чувства с оригинала тази публикация.

По принцип разказът отдавна съществува в интернет и би трябвало вече да е четен от много хора – но може би на този сайт не трябва да се публикуват толкова остри текстове – затова и направих цензурата с имената и със зездичките.

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.