ное. 05 2011

Истанбул – споделящият и увличащ (фотопътепис)

Днес ви представям фотопътепис, който е прекрасно продължение на тазседмичния пътепис  за Истанбул

Към снимките има много добри описания, така че можете да го разглеждате и без да сте чели предишния текст

Приятно разглеждане:

Истанбул – споделящият и увличащ (фотопътепис)

Фотопътепис от Истанбул

Теодора ще ни води из Истанбул с много снимки, настроение и ... интересна информация. Приятно разглеждане :)

Снимки и текст: Теодора Миткова

Други разкази свързани с Истанбул – на картата:

Истанбул

12 коментара to “Истанбул – споделящият и увличащ (фотопътепис)”

1. Ема каза:

Ех, Теди, великалепието на снимките ти и тяхната многотия ме накара да се размечтая и отново силно да искам да се прошетам по тези места, за кой ли път? Нямам насита!
    Прекрасна форма за пътепис с фотоси. Замислям се и аз с колко от многото папки с натрупани фотоси мога да направя подобни „турове“ из някои улици и квартали или пък из няколко от МОЛ-олове, в които съм попадала по един или друг повод и никога не с цел пазаруване. Ще го обмисля. Много ми харесва тази кратка форма на представяне.

2. Teodora каза:

Давай, Ема.

аааа фотопътеписи приемам само след текстови такъв 😉 нали знаете каква е играчка качването на снимките 😉

4. Ема каза:

@ А-ааа, Стойчо, ти що си мислиш, че не мога да спретна и текстова част? Имам поне две теми, които мога да проследя, а пък да знаеш, поне на два пъти съм се прошетала из Циганската маала в Истанбул и мога да покажа снимки, от които да се види, че има голяма разлика между тяхната и нашата цигания.
    Ама пък като не искаш, няма да правя фотопътеписи. На мен по- ми е сгодно да си чета и само да си зяпам. Аз съм идеалният реципиент и мога да бъда нулев донор, оти така ми е по-лесно.

изобщо не съм се съмнявал 🙂 Пиши и пращай! 🙂 И фото-пътепис прати 🙂

6. iaia каза:

Аз имам идея за вида „фотопътепис“ и съм готова веднага да метна нещо, за което миналата седмица в един чуждестранен форум получих 80 коментара и до един положителни (с чиста съвест се фукам, да ме прощавате 😉 Но ме притеснява, че в последно време се въртя все из Италия, а не ща да ставам досадна с тази тема. Но, Ема, мисля, че ти можеш да я гушнеш много успешно 🙂
    Стойчо, ти?

Пращай де 🙂 Италията е готина 🙂

8. Vlaamsbrabander каза:

Ейййй … ….ахте се с тази Италия! 🙂 И шефе, ако не са хдр снимките никави фотопътеписи!!! 😉
    Я кажи тази идея дето ми хрумна за музейните прегледи дали има хляб в нея?

еднозначно – да 🙂
    Още повече, че музеите в БГ са в доста по-кофти състояние от тези, за които ти би ни разказал, а това е един от начините да подкокоросаме българските музейни работници да се стегнат и да направят нещо, което да заслужава 10 евро вход.

Ето малко да видиш как изглеждат може би най-добрия в момента музей в БГ: http://komitata.blogspot.com/2011/11/blog-post_07.html

10. Vlaamsbrabander каза:

Аха. Аз точно от това се вдъхнових. 🙂

хехе, радвам се 🙂 Признай си, че най-много ти харесаха първата и последната снимка 🙂

12. Teodora каза:

Eй, прекрасни сте!
    Давайте още пътеписи, фотописи, музеописи и всякакви опИси!