Конкурс: Ти в Гърция

Офисът на Гръцката Национална Туристическа Организация (ГНТО) в София стартира конкурс за снимки, видео и кратки разкази с тема преживяванията Ви от пътуванията и почивките ви в Гърция.
Конкурсът е отворен за всички възрасти и ще приема материали от участниците най-късно до 15 Април 2011 включително.

Гърция

А нашето момче Мартин Линков е избран за член на журито и ми обърна внимание върху конкурса 🙂 Също и Антоанета Ненкова от Дойче веле ми обърна внимание на обявения конкурс:

Пълните условия на конкуркса се ето в този линк: www.patepis.com/wp-content/gallery/manual/Konkurs.doc

Целта на конкурса е да разкажете за Гърция с думи или образи, а ако решите, че нямате собстевн блог или сайт, но искате да участвате – моя милост с радост ще ви предостави нашия сайт като платформа за публикуване 🙂

Прочетете внимателно условията и … ако разказът мине и през моята цензура – ще го качим на Пътуване до… (Patepis.com) 🙂

Успех!

Специално трябва да обърна внимание на факта, че произведенията ще са със запазени авторски права (прочетете внимателно условията!), които се различават от нашия CC Creative Commons 2.5 България

Нашият сайт не печели финансово от обявяването на конкурса!

Ние печелим само симпатиите на авторите и читателите си 🙂

Други разкази свързани с Гърция – на картата:

Гърция

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *