ян. 08 2011

Нови функционалности в сайта Пътуване до… (Patepis.com)

Събота и неделя обикновено не качвам нов пътепис, но днес ще се възползвам от възможността

да ви кажа за някои нови функционалности в сайта, които работят вече от известно време,

но не съм ги споменавал специално до сега. Ето ги:

1.       Вече можете да вземете желаните от вас разкази със себе си под формата на pdf-файл.

Сайтът ще генерира пдф-чето и ще го изпрати на мейла ви, като го напишете вътре в полето и натиснете Send. Ще се появи диалогов прозорец, че се генерира и изпраща и не след дълго ще получите пдф-файла си. Мейлите, които пишете, не се съхраняват никъде и досега нямам представа колко хора се възползват от тази възможност.

Получаване на разказите като PDF

Получаване на разказите като PDF

Получените PDF-разкази можете после да качите на каквото и да е четящо устройтсво и да имате достъп до него без да се налага да влизате в инетернет, което както знаем, е доста скъпо удоволствие в чужбина 🙂

2.       От изветстно време можете да „споделяте“ и „харесвате“ чрез Фейсбук юзера ви. Нека и вашите ФБ-приятели прочетат харесаното от вас. Естествено – и в Туитър. Бутоните за споделяне и харесване са в долната част на разказите, като много се радвам, когато видя, че 50 човека са харесали даден разказ 🙂

Фейсбук, Туитър и „подобни“разкази

Фейсбук, Туитър и „подобни“разкази

3.        Вече можете да четете и „подобни разкази“. Отново след края на разказа сайтът ви предлага няколко разказа с подобна тема или място, които да прочетете. Всички те са под рубриката: А тези прочетохте ли: след което идва списъкът с предложения. Ако някой може да ми каже как тези предложения да влязат и в RSS-абонамента, цена няма да има:)

Приятно четене и ползване 🙂

6 коментара to “Нови функционалности в сайта Пътуване до… (Patepis.com)”

1. lilia каза:

Все пак има напредък.Макар и бавно се справя

Кога го постнах, кога го изкоментира 😉 Аз съм като акулите – промените стават бавно и сигурно 🙂

Сега, без майтап – ако имаш някое предложение, смело го давай 🙂 Приликата ми с акулите стига само до бавните и сигурни промени, но не и до хранителните навици 😉

4. StarLight каза:

Абе, това е скапан бот. Не разбрахте ли? Повтаря едни и същи неща. Понякога дори нацелва контекста.

Сигурен(рна) ли си? При мен е за сефте?

6. Ицо каза:

Стойчо, само имай в предвид, че не всички имат/м Facebook, че да кликат това с харесването, но това не значи, че не ни харесва 🙂 Аз си следя сайта по RSS и ми е напълно достатъчно.
    Кой plugin използваш за подобните статии ? Ето този пише че поддържа включване в RSS