Симеон Дянков ни чете (как да не се изфукаме??? ;)

За мен истина – за вас не знам, но ето какво получих в пощата си преди малко:

Simeon Djankov

Simeon Djankov (@SimeonDjankov) is now following your tweets (@patepis) on Twitter.

Как да не се изфукаме? Това е част от получен днес мейл и се надявам, че Симеон Дянков няма нищо против да го публикувам.

(Господин Дянков, все пак, ако не сте съгласен – пишете едно мейлче – ще го махна, но най-добре да пишете и пращате пътеписи, както правят всички наши читатели 🙂

и забележето какво съм маркирал на картата 😉

7 Отговори

1. Ema каза:

Стойчо, честито!
    Ако навиеш г-н Дянков да се присъедини и към пишещите пътеписи в този сайт, съм сигурна, че ще стане сайтът ще по-интересен. Г-н. Дянков е пътувал много повече от нас, видял много повече от нас, а допускам че има прекрасен дар слово. Остава да намери свободно за писане и подбор на снимки време, да вземе да прати написаното на теб, Стойчо, а ти си знаеш по-натък какво да правиш.
    Хвала на таквъзи!

2. аз каза:

Убеден съм, че качеството на един сайт е резултат от общите усилия на автора(ите) и неговите читатели. След подобни умопомрачително-размазващи се и “подлагащи се” на силните на времето хора постинги, смятам че нивото на сайта рязко падна.
    Сбогом.

А? Е сега верно ме разби 😉

4. Mila каза:

Одма го блокирвам и репортвам кат спамер.

5. Вили каза:

Пък аз с огромно любопитство бих прочела нещо пътеписно от Симеон Дянков, нищо, че не ми е по-по-най-любим. Пък, ако се включи и бат’ Бойко, е, мисля, че ще стане супер приятно, особено както той умее да ги разказва; ама и без да се самоцензурира, нали така?! 🙂

Не виждам смисъл да го блокирам като спамер – нали ТОЙ чете НАС, а не НИЕ НЕГО 🙂

Иначе, за да се появи негов пътепис тук първото условие е пътеписът да бъде написан, както знаете 🙂

1. 22.10.2010

[…] This post was mentioned on Twitter by St.Dimitrov, St.Dimitrov. St.Dimitrov said: Специални поздрави за Симеон Дянков 🙂 http://t.co/HbCpvwj via @en […]

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *