ное. 22 2009

Новини покрай сайта ни: Страница за (по)читатели във Фейсбук

Може да сте забелязали, но може и да не сте, но нашият сайт Пътуване до … си има вече страница за (по)читатели във Фейсбук. И т.к.вече почитателите са доста повече от личните ми контакти във ФБ, ми се струва, че даже има полза от нея 🙂

Страницата я създадохме с няколко цели:

• още един начин за следене на пътеписите

• има форум и дискусии, в които можете да поставяте въпроси, които биха били интересни за всички или да давате предложения за подобрения в сайта. Тези функции самият сайта Patepis.com ги няма, така че се възползваме от ФБ. Темата за предложенията живо ме интересува.

• Или с други думи – разчитам на обратната връзка с вас 🙂

• (По)читатели могат да качват снимки, които ви харесат и които не са се появявали в Пътуване до…

• Много ще се зарадвам, ако пооспамите (така де – поканите) приятелите си във ФБ да станат и те почитатели на страницата ни във ФБ

Албуми цели обаче могат да качват само администраторите, а ние качваме само някои снимки, които са се появявали в сайта като илюстрации на пътеписи. Не качваме снимки, на които се разпознават отделни хора – само пейзажни. Ако пращате разкази за публикуване със снимки – имайте пред вид, че е възможно ваша пейзажна снимка да се появи и във фотогалерията на страницата във ФБ. Ако не желаете това да се случи – просто ми го напишете, когато ги пращате.