Бира в сряда!

Да закрием лятото и открием зимата

Време е да се съберем, да се запознаем, да хапнем, да поговорим и да пийнем – или с други думи да си направим „симпозиум“, както са казвали древните римляни

Кога: сряда другата седмица (28. окт) да кажем – в 8 вечерта

Къде: Мамбо(вече не е валдино – виж актуализацията долу)

Кой: авторите и феновете на Patepis.com

Имам само една молба: т.к.трябва да направя резервацията до неделя вечер, то пратете ми по едно мейлче на за потвърждение до тогава, за да знам за колко човека да правя резервацията, или оставете коментар тук

Актуализация: Поради изненадата, че в Мамбо от седмица-две сири оркестър всяка вечер, сменихме заведението. Резервацията е за Халбите на Неофит Рилски 72 отново за 8 вечерта в сряда 28.октомври. Запазихме една голяма маса в долната част на заведението, резервацията е на мое име

Ето заведението: http://www.zavedeniata.com/index.php?page=article&cat=1&pub=6877

7 Отговори

1. Marfi каза:

Аз съм “ЗА”, добави и съответния евент у лицевия буквар да се подсещам.

П.П. Симпозиум (συμπόσιο) е греческа дума 🙂

знаех си аз, че е нещо древно 🙂

3. Антон Конакчиев каза:

Стойчо брой ме и мене и жената, както пишем в мото форума:

4. Неделчо каза:

Чудесна идея , денят е малко неудобен за хората извън София. Ще направя всичко възможно , но не обещам. Ако ли пък не , надявам се на ” replay” .

5. blagun каза:

Аз съм ЗА

6. Stela каза:

– 1 и пет казана рев (не я опазих тази седмица)
    Само ако успеете да откарате до 31-и на принципа “3 дни яли, пили и… “, ще успея да кацна право там.

Нека е само закриване на лятото. Пък по-нататък да измислиш посрещане на зимата с греяни напитки, м… ?
    🙁

7. Росица каза:

Стойчо, пиши ни двама!

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.