Archive for март 5th, 2010

мар. 05 2010

Скоро имаме юбилей или „Повод за сбирка“ :-)

Published by under Общи,Стойчо

Мили наши автори и читатели,

може да ми повярвате, а може и да не ми повярвате, но съвсем скоро нашият сайт ще има юбилей – в близките седмици предстои да излезе хилядния пътепис. Мислихме, мислихме и не можахме да решим кой точно материал да публикуваме под номер 1000, затова решихме да направим с ваша помощ общ юбилейния материал, който да отразява по нещо от всеки от нас (автори, читатели и редакторите).

Та задачката е следната:

1. Пратете най-харесваната от вас снимка от място от света или у нас. Естествено снимка, която вие сте правили 🙂

2. Задайте въпрос на някого от авторите в сайта – аз ще имам грижата да им ги предам, а тях ще помоля да отговорят. Пълният списък с автори можете да видите като отворите реда Нашите автори в Съдържанието (ляво горе на сайдбара)

3. Можете също да ми зададете въпрос и на мен или на Комитата – като, ако решите да питате нас нещо, то трябва да зададете поне още един въпрос на някой от другите автори – в крайна сметка сайтът е продукт на авторите, а не само на редакторите

4. Напишете ни нещо приятно или неприятно

Така събраните мнения, въпроси и отговори ще станат нашия юбилеен пътепис – „Пътуване до авторите и читателите“, а после ще си направим сбирка с бира в някоя кръчма 🙂

Дерзайте – питайте смело! Всички отговори се събират на мейл stojtscho – (at) – yahoo (точка) com

Снимки: HOMATO и Комитата

мар. 05 2010

София – Прага – Берлин (предисторията от 2008г)

От днес започваме един пътепис за пътуване с кола от България през Чехия до Германия. Същинското пътешествие ще започне в следващата част, а сега ще прочетем предисторията му – едно по-ранно пътуване до столицата на Чехия – Прага. Наш водач ще бъде Ивайло. Приятно четене: София – Прага – Берлин Прага – предисторията от 2008г […]