Archive for август 7th, 2009

авг. 07 2009

На Златните пясъци и Чифлика

Август не е за работа, пък и петък е — нали знаете, че който работи в петък следобед…;-) По този повод ще отморим малко в България. Приятно четене:

На Златните пясъци и Чифлика

Обожавам да пътувам… къде ли не — като виден представител на близнаците, промяната, новостите и самата мисъл, че има нещо „различно“ ме зареждат с такава емоция, че ми идва да полетя. Но винаги една мисъл ме сваля на земята"… щастието го намирам в пътя си към него."Е и затова не съм полетяла до сега! Както и да е идеята отново почивка в чужбина се роди, когато се прибрахме от така нареченото летуване миналата година.

Започна така: идеята ни беше тази година да направим летуване, така както като малки деца с родителите си ходехме на дълга почивка- първо минавахме през морския бряг, а след това на планина.

авг. 07 2009

От Румъния към Молдова (Около света надясно (околосветско пътешествие с мотор) – 2)

Продължаваме с околосветското пътешествие на Коста Атанасов. Както знаете, той поддържа собстевен сайт за пътуването си, а при нас ще публикуваме интересни части от него. Оставихме го в Нъводари, Румъния, след което той минава през Букурещ, а сега ще проследим пътя му към Молдова. Приятно четене: Около света надясно част втора От Румъния към Молдова […]