Archive for март 27th, 2009

мар. 27 2009

„Пътуване до…“ (patepis.com) – сайт без простотии!

Сайтът patepis.com — одобрен от Соломон Паси!

По специална препоръка на Соломон Паси — бивш външен министър, а днес кандидат-генерален секретар на НАТО:

МОЖЕ и ТРЯБВА да четете нашия сайт!

Защото, както ще видите от интервю на господин Паси в предаването на Иван Бедров по RE:TV, цитираните в същото това предаване мнения от български блогове са „простотии“

Текста на интервюто и самото излъчване можете да видите и прoчетете в другия ни блог — Малко мисъл, малко идеи: Спрете простотиите!

Внимание, внимание! Съобщава се на населението, че сайтът patepis.com е свободен от простотии!

Радвам се да съобщя на цялото читателско войнство, че сайтът „Пътуване до…“ (http://patepis.com) досега не е бил цитиран в предаването на Иван Бедров, от което следва, че в нашия сайт НЯМА ПРОСТОТИИ!

Ура! Вече имаме връзки в НАТО!

Господин Паси, очакваме да напишете пътепис от страните, които ще посещавате. Разказът Ви ще бъде поместен на сайта без простотии — http://patepis.com!

Уважаеми читатели! Четете сайта „Пътуване до…“ (patepis.com)! В него няма простотии и ще четете пътеписите на генералния секратер на НАТО, господин Соломон Паси!!!

мар. 27 2009

На ски в Австрия – Зьолден

Не само в Банско и Боровец — и в Австрия могат да се карат ски! Не знаехте ли?;-)

Ето един кратък отчет за ски в Алпите. Приятно четене:

На ски в Австрия — Зьолден

София — Грац — Зьолден — Лугано — Обергургл — Мендрисио — Залцбург — Будапеща — София

Качил съм се на ски на 4 годишна възраст и оттогава не съм слизал от тях през зимата:) От малък бях чувал за Алпите и ски-курортите там. За щастие тази година имах възможност да ги посетя с група приятели.

По Коледа направихме оперативка под формата на групово пиене и решихме, че мястото ще е Зьолден в областта Йоц (Австрия).

Долината на Зьолден в Алпите

Пътуването от София до Зьолден отнема около 15—16 часа спокойно шофиране. Както всички знаем зорът е до Ниш, а след влизането в Унгария всичко е песен.