Archive for the 'Маргарита' Category

сеп. 04 2008

Пътуване до Париж (през Унгария, Австрия и Швейцария)

Тия дни получих един пътепис под формата на мейл. Разказът е предизвикан от едно доста разочароващо преживяване в Париж, разказано на нашия сайт преди известно време. Радвам се, че все още предизвиква интерес — а сега: Приятно четене:

Здравейте!

Попаднах на блога Ви и по-специално на едно негативно мнение за Париж (Париж — едно огромно разочарование), което според мен беше израз по-скоро на разочарованието, което дамата е претърпяла от авиокомпанията и всички последствия от това. Хората сме различни и съвсем нормално е да имаме различни мнения. Освен това всеки пътува по различни причини, с различни очаквания и нагласи. Ето защо реших да споделя с Вас и моята гледна точка, разказвайки Ви за нашето пътуване.
Аз от дете

бленувам за Франция,

без някой да е възпитавал у мен това специално отношение към тази страна. Но винаги ми се е струвала толкова далечна и недосегаема, та дори не съм и сънувала, че мога да отида. Съпругът ми знае за моите копнежи поне от 20 години(откак се познаваме), но никога не ми е давал повод да се надявам дори… и изведнъж… просто явно е дошъл моментът и той да го пожелае.

Аз не можех да повярвам, до момента,в който не се качих в автобуса. Потеглихме.