Archive for the 'Съдържание на сайта' Category

юни 06 2016

Техническо забавяне

Мили читатели и читателки, автори и авторки, не съм си забравил сайта, но ми се случват едновременно две неща: счупил ми се е диска, върху който държа снимките и разказите ви за публикуване – а освен това ме е подгонила службата, че не мога да отделя време да отида да го поправят (така де – […]

окт. 28 2015

Малка пауза

Тази седмица няма нови пътеписи, защото съм извън София и не мога да обърна много внимание на интернета. Веднага щом се прибера, ще продължим със следващите разкази – никой не е забравен, нищо не е забравено! 😉 Поздрави и благодаря за търпението 🙂 Ст.    Изпрати пътеписа като PDF

апр. 03 2015

Problem s kirilicata pri njakoi chetci

Pisha na latinica, za da mogat vsichki, koito imaha problem s kirilicata ot chetci, da go prochetat: Izpolzvajte za chetci: http://patepis.com/?feed=atom Bi trjabvalo problemat da se opravi. За тези, които нямат проблем с кирилицата – нищо не променяйте. Боже, колко ме е срам да пиша на латиница 🙁    Изпрати пътеписа като PDF

Ное. 20 2014

Дъщеря

Хора, роди ми се дъщеря днес 🙂 В следващите дни може да няма никакви нови пътеписи, щото… таковата… редакцията ще е пияна 😉 или ще ходи насам-натам по магазини 😉 Да сте живи и здрави всички! 🙂    Изпрати пътеписа като PDF