Букурещ, Румъния

Букурещ, Румъния

Сградата на банката, снимана от стълбите на историческия музей – Букурещ, Румъния

BistraStoimenova

Ако си видял вече постовете, драги ми Читателю, вероятно вече ти е станало ясно, че обичам да пиша. И може би се чудиш кой е човекът от другата страна на екрана. Рядко ми се налага да давам биографична информация, но ще се опитам да бъда изчерпателна и да те убедя, че не съм избягала от лудницата, все пак. Родена съм през 1992 - тук един ще каже "колко е стара", а друг "има още жълто около устата". Зависи от гледната точка. Родена съм и живея до ден-днешен в София и шопския инат тече във вените ми с по-голяма концентрация, отколкото кръвната плазма. По тази причина и трудно някой може да ми затвори устата, това обаче е съвсем друга тема. Интересувам се от почти всичко (ама сериозно, почти ВСИЧКО - от градинарство през капани "лебедова шия" и препарати за растителна защита до мятане на ножове) и това се доказва от разностранното ми образование - първо английска филология в СУ, после - понеже реших, че едно образование ми е малко - магистратура (като продължените на филологията) и културология като второ висше. За капак съм и фотограф. Обърках ли те вече, драги Читателю? Значи горе-долу ти е станало ясно, че си имаш работа с човек с много лица (повечето нормални, надявам се). Така че, колкото лица - толкова и мнения. Ако ти се чете повече - виж тук: блог на български: http://portraitofaculturologist.blogspot.bg блог на английски: http://bistrastoimenovaphotography.blogspot.bg Ако пък искаш да видиш още снимки - ето ти Facebook страницата ми: https://www.facebook.com/bistrastoimenovaphotography

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *